W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Temat

Treść wiadomości

 

Magic Fabric

About This Project

Magic Fabric jest tworzywem niepalnym, przypominającym utkaną siatkę, w kolorze metalicznego, starego srebra. Tworzywo Magic Fabric nie nagrzewa się, jest plastyczne i giętkie, można je dowolnie formować, nadając mu fantazyjne kształty, na przykład: drzewa, choinki, postaci ludzkiej czy zwierzęcej. Jest łatwy w przymocowaniu. Struktura Magic Fabric nabiera nowego wymiaru poprzez jego bezpośrednie oświetlenie (na przykład LED’owe). Tworzywo Magic Fabric przyjmuje kolor oświetlenia, którego użyjemy. Można je oświetlić zarówno od wewnętrznej jak i od zewnętrznej strony, podświetlić od tyłu i doświetlić z góry.

Magic Fabric staje się wtedy prawdziwie magicznym obiektem świetlnym, tworzącym swoistą sztukę przestrzeni. Magic Fabric służy do dekoracji wnętrza-przestrzeni w bardzo szerokim kontekście.

Magic Fabric znajduje swoje zastosowanie na wszelkiego rodzaju eventach, bankietach jako obiekt dekoracyjny. Może służyć również jako element dekoracji sceny, studia, czy też witryny w galeriach handlowych.

Category

Informacje o produktach